Більше $2,6 млн інвестицій, десятки партнерів, 15% реалізованого проекту. А тепер і 100 інвесторів! Кількість компаній та приватних осіб, які інвестували від $1000 у трансформацію заводу Промприлад на інноваційний центр перейшла за позначку першої сотні. 

Перші 100 інвесторів Промприлад.Реновація– це  люди, які обрали унікальний для країни та світу проект як вигідну альтернативу депозитам та нерухомості. Це перші 100 людей, які вже інвестували у майбутнє, що твориться на 38 тисячах квадратних метрів старого заводу в Івано-Франківську. Серед інвесторів Промприладу наразі десятки міжнародних та українських організацій і приватних осіб. Наприклад, українська ІТ-компанія MacPaw, фінансова компанія FinStream, ІТ-підприємець Віктор Сарапін, юридична компанія Moris Group, відомий експерт з маркетингу Андрій Федорів, компанія HD Group та низка інших інвесторів. Партнерами проекту вже стали низка організацій та фондів: Івано-Франківська міська рада, німецький MitOst, CANactions, Robert Bosch Foundation, BMW Foundation, Impact Hub Odessa, уряди Швеції, Канади, Великобританії, SRI International (Стенфордський інститут досліджень).

 

 

 

 

 

 

Промприлад.Реновація– це трансформація старого заводу на територію взаємодії людей, бізнесів, освітніх, культурних та соціальних ініціатив. Проект не має єдиного інвестора: долучитись до реалізації і стати співвласником «території майбутнього» може кожен! Мінімальна інвестиція складає 1000 долл. Усі інвестори отримують повернення вкладень у вигляді дивідендів 10-12% річних у долл., при цьому завдяки своїй інвестиції сприятимуть й внеску у розвиток міста та регіону. 

 

 

Нагадаємо, що ініціатором проекту Промприлад.Реновація виступила івано-франківська платформа «Тепле Місто», яка реалізувала понад 400 різноманітних ініціатив та проектів, зокрема громадський ресторан Urban Space 100. Згідно з інвестиційним планом протягом 5 років проект залучить понад 700 мільйонів гривень, аби поетапно запустити на 38 тис. кв. м. території Промприладу 6 будівель і парк. Усі інвестори отримують повернення вкладень у вигляді дивідендів, при цьому завдяки своїй інвестиції сприятимуть і розвитку міста та регіону.  

Станом на сьогодні проект вже зібрав близько 70 млн. грн. Близько 15% просторів заводу вже ревіталізовано. Для перевірки гіпотез та відпрацювання процесу реконструкції запущено пілотний поверх, де більше року функціонують 16 різних проектів-представників 4 ключових напрямів, на яких сфокусований Промприлад: нова економіка, урбаністика, сучасне мистецтво та неформальна освіта. 

Atlantic Council назвав його «найбільш вражаючим проектом громадянського суспільства в Україні», а ООН Partnership For Sustainability Award визнали Промприлад найкращим у категорії «Економічний розвиток». Адже проект може бути прикладом переосмислення індустріального минулого та вирішення складних суспільних задач у інших країнах по всьому світі.