Про це 13 вересня заявив Президент України, Володимир Зеленський під час промови на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, що триває в Мистецькому арсеналі у Києві. Президент представив ряд інвестиційних проектів для України, які реалізовуватимуться із залученням іноземного бізнесу під особисті гарантії захисту інвестицій з боку Глави держави.

«Наступний проєкт з імпакт-інвестування – Промприлад.Реновація, який працює на перетині бізнесу, освіти та мистецтва. Прототип перезавантаження економіки в усіх регіонах країни», – пояснив Глава держави та закликав іноземний бізнес інвестувати в українські проекти. 

 
 

Тема 16-го щорічного Yes форуму «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі». Учасники обговорюють глобальні виклики майбутнього. Відтепер в Україні сприятимуть іmpact-інвестуванню. Серед підтриманих проєктів – Промприлад.Реновація як символ імпакт-інвестування з екосистемною моделлю, яка буде зразком перезавантаження економіки в інших містах України.

Серед підтриманих проєктів: Проєкт дерегації землі у південних регіонах країни, міжуніверситетський IT-кластер у Харкові, Центр кіновиробництва у Києві, Новий курорт на узбережжі Чорного моря, Острів Хортиця, Port Aventura та інші.

Сьогодні у Промприлад.Реновація:

 

• 133 приватних інвестори 

• 23 компанії-резиденти

•  $2 835 024 залучених інвестицій

Проєкт має широке міжнародне визнання: презентований у Давосі, Стенфорді, Оксфорді, Палаті Лордів Великої Британії. Офіційно підтримуваний урядами Канади, Великої Британії та Швеції, Промприлад має десятки міжнародних партнерів та інвесторів.

 

Стати інвестором унікальної трансформації заводу на інноваційний центр може кожен: Інвестувати у проект